خدمات پس از فروش

Image result for AFTER SALE

تعویض و خدمات پس از فروش:

در صورتی که کالا به صورت سفارش اینترنتی و یا تلفنی تحویل گردد و در هنگام تحویل کوچکترین نارضایتی اعم از محصول و یا نحوه ی حمل آن وجود داشته باشد ،کالا بدون هیچ قید و شرطی برگردانده خواهد شد و متخصصین ایران پراتیکس سعی در براورده نمودن انتظارات خریداران محترم خواهند داشت.

اما پس از فروش محصول ، عقیده داریم کار ما پس از فروش آغاز میشود و تا هنگامیکه از محصول استفاده میشود همراه و پشتیبان مشتری گرامی خواهیم بود . محصولات صنعتی ، نیاز به بازدید ادواری دارند که برای اولین بار ، شرکت ایران پراتیکس اقدام به بازدید ادواری از محصولات تخصصی و بالاخص پروژه های انجام شده خواهد نمود وآموزشهای لازم را به مصرف کنندگان خواهد داد،حتما از خدمات پس از فروش ما راضی خواهید بود.

همچنین کلیه محصولات ایران پراتیکس ، دارای ضمانت کارایی یکماهه بوده که چنانچه مشتری از کارایی و عملکرد دستگاه راضی نباشد ، طی تماس با پشتیبانی شرکت و ثبت نارضایتی از کارایی دستگاه ، وجه پرداختی به مشتری عودت می گردد و هماهنگی جهت عودت کالا انجام می پذیرد 

 روش های ارتباط جهت ارائه خدمات پشتیبانی :

  • شما در طی ساعات اداری از طریق منوی تماس با ما و ارتباط با واحد پشتیبانی میتوانید تماس حاصل نمایید .

  • در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از منوی  پشتیبانی آنلاین و کانالهای مجازی تلگرام و اینستاگرام با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید .

  • در صورت ارسال ایمیل نیز سریعا مشکل و سوال شما بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد .

  • همچنین شما می توانید عدد 5 را به شماره پیامک 10008513 ارسال نموده و کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما جهت مشاوره تماس خواهند گرفت .

0