سبد خرید 0

سوالات متداول

[contact-form-7 404 "Not Found"]

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس روبرو ، سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید با استفاده از یکی از راههای زیر مشاوره بگیرید :

1 – با تماس تلفنی و استخراج شماره از منوی تماس با ما ، با کارشناسان  تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید .

2 – فرم مربوطه در منوی تماس با ما را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند .

2 – از طریق منوی کارشناس آنلاین در صفحه اصلی سایت در 24 ساعت شبانه روز مشاوره بگیرید .

3 – ارسال عدد 5 به سامانه پیامک 10008513 تا کارشناسان ایران پراتیکس در اولین فرصت با شما تماس بگیرند .

با تشکر از حسن انتخاب شما

پاسخ: شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور ، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.
در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید ، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.
برای تغییر ایمیل یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@iranprotix.com ایمیل بزنید.
اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متأسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری ، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

پاسخ:

برای نتیجه بهتر دستگاه دفع کننده را در نزدیک ترین محلی که علایم فعالیت حشرات و حیوانات موذی وجود دارد در ارتفاع 80  تا 120 سانتیمتری از سطح زمین روی دیوار نصب نمایید ، همچنین دستگاه را پشت اجسامی مانند قفسه، کمد، مبلمان و غیره قرار ندهید. توجه داشته باشید محیط اطراف دستگاه باز و بدون مانع باشد .

پاسخ:

دستگاه های غیر حرفه ای موجود در بازار، یک یا چند نوع صدا منتشر می کنندکه بعد از مدتی این اصوات توسط جانوران موذی ، به خاطر سپرده می شوند و دیگر این اصوات در آنها استرس و بی آزار بوجود نخواهد آورد ؛ ولی وجه تمایز و مشخصه دستگاه های دفع کننده ایران پراتیکس این است که فرکانس های متوالی به تعداد زیاد و به صورت متناوب ومرکب در محیط منتشر میکند . بخاطر سپردن این تعداد از صوت در سطوح مختلف که باهم ترکیب می شوند برای هر جانداری غیر ممکن است .

پاسخ:

بله صد در صد ؛ زیرا همانند انسان که یک مکان با سر و صدای بسیار بلند و هولناک را تاب نمی آورد ، حشرات و حیوانات موذی هم تاب نخواهند آورد . البته برخی دستگاه های موجود در بازار ممکن است به علت کیفیت پایین قطعات مصرفی و عدم تنظیمات صحیح فرکانس ، در دفع جانوران موذی ناتوان باشند اما دستگاه های دفع کننده ایران پراتیکس با ایجاد صوتی بسیار آزاردهنده و هولناک مانند ضربات شدید و پی در پی چکش و با بهره گیری از فناوری روز و استفاده از قطعات و مواد اولیه باکیفیت و نظارت متخصصین خبره شرکت ، کارایی قطعی داشته و محیط را برای آنها به بالاترین حد ممکن غیرقابل تحمل می سازد به طوری که اثرات آن روی سیستم عصبی و شنوایی ، باعث سردرگمی ، وحشت ، آزار ، عدم توانایی حرکت و در نهایت مانع تغذیه و تولید مثل آنها نیز شده و در نتیجه آنها را وادار به خروج از پناهگاه خود و فرار از آن محیط می کند .

پاسخ:

امواج التراسونیک قابلیت عبور از دیوار و اجسامی مانند درب و کابینت را ندارند (حجم زیادی از امواج التراسونیک در برخورد با اجسام منعکس می شوند) و یا در صورت عبور ، از شدت امواج کاسته خواهد شد  (التراسونیک در برخورد با اجسام سخت مانند شیشه و فلزات منعکس می شود و به وسیله اجسام نرم مانند مبلمان ورختخواب و … جذب خواهد شد) توصیه می شود برای هر اتاق و یا منطقه مجزا ، یک دستگاه بصورت جداگانه نصب شود .

پاسخ: کالاهای دارای قیمت که در سایت ایران پراتیکس با وضعیت “موجود” مشخص شده ، در انبار ایران پراتیکس موجود و قابل سفارش گذاری هستند ؛ بنابراین هنگام ثبت سفارش این کالاها نیازی به استعلام موجودی نیست و سفارش در سریع‏‌ترین زمان ممکن پردازش و تحویل خواهد شد . البته گاهی برای برخی از کالاها در صورت ثبت سفارش‏‌ها با تعداد بالا و همزمان ، ممکن است موجودی آن کالا به اتمام برسد، در این موارد به سرعت اقدام به تکمیل موجودی کالا می‌شود ولی در صورت امکان پذیر نبودن ، عرضه آن کالاها در سایت به صورت موقت متوقف می‌شود .
همچنین در طرح تشویقی فروش شگفت انگیز روزانه ، هفتگی و یا ماهانه و یا مناسبتهای خاص ، تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‌‏تر نسبت به فروش‏ های ویژه عرضه می‏‌شوند که تنها برای چند ساعت امکان سفارش‏ گذاری دارند . در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان برسد ، وضعیت کالا به “ناموجود” تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت .

پاسخ:

وقتی دستگاه را به پریز برق متصل می کنید ، چراغ های دستگاه روشن خواهد شد ، در این حالت دستگاه در حال انتشار امواج التراسونیک در محیط اطراف برای دور کردن جانوران موذی  می باشد .

پاسخ:

در پاسخ به این سوال باید به موارد زیر توجه نمود :

  • گاها مصرف کننده نوع جانور مزاحم را نمی داند و یا به طور مشخص نوع جانور موذی را که قصد مبارزه با آن را دارد ، به کارشناسان و مشاوران فروش شرکت نمی گوید . دانستن نوع جانور مورد نظر در معرفی و انتخاب دستگاه بسیار مهم است در غیر اینصورت دستگاه خریداری شده می تواند کارایی مورد نظر را نشان ندهد .

  • گاها خریدار به برد موثر دستگاه اهمیت نمی دهد . توجه به متراژ تحت پوشش هر دستگاه اهمیت بسیار زیادی دارد . دستگاه های دفع کننده جانوران موذی در منطقه خارج از پوشش خود ، طبعا اثر نخواهند گذاشت . عده ای تصور می کنند که تعداد دستگاه مناسب که توسط کارشناسان فنی به مشتری اعلام می شود ، جنبه سودجویی داشته و در جهت فروش بیشتر است در صورتی که تعداد مناسب صرفا بر اساس برد موثر دستگاه و منطقه تحت پوشش و ایجاد بیشترین سپر محافظتی در برابر جانوران موذی ، تعیین می گردد و در غیر این صورت دستگاه ها کارایی مورد نظر را در وسعت بیش از محدوده تحت اثر خود نشان نخواهند داد .

  • در مورد دستگاه هایی که با سیستم التراسونیک کار می کنند ، باید توجه داشت که امواج التراسونیک از موانع ( مانند در و دیوار ) عبور نمی کنند ؛ در نتیجه برای هر اتاق یا هر منطقه ای که توسط دیوار یا موانع دیگر از سایر قسمتها ، جدا شده اند ، باید طبق نظر کارشناس فنی ، تعداد مناسب انتخاب شود ، پس در این مورد تنها توجه به متراژ محل ، کفایت نمی کند .

  • گاها عده ای از خریداران به نکات مهم در هنگام استفاده که در بروشور ها ذکر شده و نیز توسط کارشناسان فروش به خریدار اعلام و تاکید می گردد ، توجه نکرده و ترتیب اثر نمی دهند و در نتیجه باعث می شوند دستگاه کارایی خود را نشان ندهد . از جمله این نکات آزاد بودن اطراف دستگاه ، تمیز کردن محیط قبل از نصب دستگاه ، ارتفاع مناسب نصب ، نزدیک نبودن به وسایل گرما زا و تلویزیون ، از برق نکشیدن دستگاه تا حصول نتیجه قطعی و …. می باشد .

  • زمان در حصول نتیجه بسیار اهمیت دارد . این دستگاه ها به محض نصب ، اثر خود را نشان نمی دهند ، و باید مدت زمانی به طور میانگین حدود 4 هفته ، بگذرد تا نتیجه ای که انتظارش را دارید آشکار شود و در طی این مدت ، مصرف کننده باید صبور باشد . البته مدت کمی بعد از نصب ، شما متوجه تغییراتی در رفتار آنها خواهید شد و زیاد شدن آنها در محیط ساعاتی پس از نصب اولیه ، علامت خوبی است که نشان می دهد دستگاه در حال تاثیرگذاری می باشد .

برگشت به بالا
0