شیوه های خرید و ارسال کالا

شیوه های ارسال کالا:

                   در سیستم تعریف شده ی شرکت آروین تجارت آرمیتاژ ( برند ایران پراتیکس) برای هر محصول شیوه های متفاوتی برای حمل رایگان یا غیر رایگان درنظر گرفته شده است،شرکت ایران پراتیکس با وجود دفترمرکزی و انبار و فروشگاه ، شرکتی است برپایه ی فروش محصولات به صورت غیر حضوری و اینترنتی و براین اساس اطلاعات کامل و نقد و بررسی تمامی محصولات به صورت کامل گنجانده شده است و برای هر محصول ، با توجه به بعد مسافت زمان تحویل آن متفاوت است .

(برای شهرهایی که در حال حاضر نمایندگی فروش ندارند هزینه ارسال کالا با توجه به حجم خرید می تواند محاسبه گردد )

 

 به صورت کلی به سه صورت میتوان سفارش گذاری نمود:

  • -سفارش اینترنتی اعم از پرداخت اینترنتی یا پرداخت حضوری

  • -سفارش تلفنی که در اینصورت نیز با پرداخت مبلغ کالا ، برای شما ارسال می گردد

  • -حضور در دفتر شرکت و خرید مستقیم

                     (عمده مشتریان شرکت ایران پراتیکس از سفارش اینترنتی بهره میگیرند)

  • همچنین ارسال کالا و محصولات نیز به دوصورت زیر خواهد بود:

  • ارسال کالا توسط  دفتر مرکزی ایران پراتیکس و یا نماینده شرکت در مراکز استانها و یا شهرهای مختلف که با رعایت ایمنی محصول و قواعد حمل محصولات با توجه به ظرافت و استحکام آنها انجام میگیرد که مطمئن ترین روش ممکن است و محصول در زمان مقرر به مشتری تحویل خواهد شد ودر محصولات مختلف کرایه حمل میتواند رایگان یا هزینه بر باشد.

  • به صورت حضوری و تحویل از انبار یا دفتر شرکت

                         با توضیحات ارائه شده ، مطمئن ترین و بهترین و سریعترین روش سفارش گذاری و تحویل کالا،سفارش به صورت اینترنتی و ارسال کالا توسط شرکت ایران پراتیکس میباشد و پس از تحویل کالا در صورت ابراز کوچکترین نارضایتی از سوی خریدار ، محصول قابل برگشت خواهد بود . یادآوری می گردد که همه روشهای ممکن برای سفارش گذاری و تحویل کالا جهت اطمینان مشتریان عزیز وجود دارد .

0