درباره ما

Image result for ABOUT US

(شرکت آروین تجارت آرمیتاژ )

ما مدعی هستیم که محصولات این شرکت با برند ایران پراتیکس ، با کیفیت ترین محصولات دفع حشرات و حیوانات موذی و همچنین دستگاه های تصفیه هوا را به بازار عرضه می نماییم  که برای مکان های صنعتی ، اداری ، مسکونی ، تجاری ، تولیدی ، آموزشی ، رستورانها و … با بالاترین راندمان کاربرد دارد .

این شرکت خود را نسبت به جلب رضایت مشتریان مسئول دانسته و با 12 سال گارانتی طلایی شامل ” 2 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش “محصولات خود را پشتیبانی می نماید .

ما همه تلاش خود را نموده ایم تا محصولات با برند ایران پراتیکس را با بالاترین سطح کیفیت و استانداردها تولید و به بازار عرضه نماییم بطوریکه امروز مدعی هستیم دستگاه های دفع کننده حشرات و جانوران موذی و تصفیه هوا با برند ایران پراتیکس ، بهترین گزینه برای انتخاب توسط متقاضیان این نوع کالا می باشد .

دستگاه های تصفیه هوا و دفع کننده حشرات و جانوران موذی ایران پراتیکس برای کاربرد در مکان های مسکونی ، تجاری ، اداری ، آموزشی ، درمانی ، صنعتی و … طراحی و ساخته شده اند .

ما همواره در کنار شما هستیم و جلب رضایت شما ، بخش جدایی ناپذیر از تلاش های ماست ، به همین منظور با گارانتی طلایی محصولات خود را پشتیبانی می نماییم .

چشم انداز:

  • تبدیل سایت شرکت به یک مرجع قابل اتکا در سراسر کشور جهت کسب اطلاعات مفید وضروری و اموزشی
  • لینک مصرف کننده با عرضه کننده و تولید کننده به صورت مستقیم
  • عرضه ی با کیفیت ترین محصولات دفع حشرات و حیوانات موذی و تصفیه هوا موجود در بازار و فروش و ارسال در سریعترین زمان ممکن و پشتیبانی برتر

 روش های ارتباط :

  • شما در طی ساعات اداری از طریق منوی تماس با ما و ارتباط با دفتر فروش و یا شماره ی پشتیبانی میتوانید تماس حاصل نمایید .

  • در هر ساعت از شبانه روز با استفاده از منوی  پشتیبانی آنلاین و کانالهای مجازی تلگرام و اینستاگرام با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید .

  • در صورت ارسال ایمیل نیز سریعا مشکل و سوال شما بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد .

  • همچنین شما می توانید عدد 5 را به شماره پیامک 10008513 ارسال نموده و کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما جهت مشاوره خرید تماس خواهند گرفت .

 

0